Canlı Mobil Sohbet

Türkiye'nin 81 ilinden yüzlerce insanın bir araya geldiği sohbet odalarında sizde yerinizi alın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sivas Sohbet


Sivas Sohbet

Sivas Sohbet

Sivas Sohbet Odaları Türkiye’nin 81 ilinin sohbet odalarını içerisinde barındıran bir platform düşünün ? Her şehirden her ilden kullanıcıya sahip bir platform, yeni şehir sohbet odamızı tanıtmak istiyorum sizlere oldukça güzel ve samimi insanların bulunduğu güzel şehirlerimizden sadece bir tanesi olan, Sivas şehrimizin de sohbet odalarını aktif bir hale getirerek sizlerle buluşturuyoruz, Sivaslı kullanıcıların ortak kullanım noktası olan Sivas sohbet odaları ile eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. Tamamen Sivaslılara özel olan bu kanal da sizlerde, Sivaslı insanlar tanıyarak onlarla birlikte zaman geçirmek isterseniz eğer hiç çekinmeden sohbet odalarına giriş yapabilir ve diğer, Sivaslı kullanıcılar ile saatlerce sohbet edebilirsiniz. Yönetim olarak her ilimize kendine özel olarak bir sohbet odası açma projemizi her geçen gün ilerleterek, Türkiye’nin her şehri kendine özel odası ile muhabbet etmeye başlamıştır. Yeniliklerimiz bununla sınırlı kalmayacak ve her geçen gün kendimizi geliştirerek ilerleyeceğiz

Sivas Sohbet Odaları Katılım Şartları

Sivas sohbet odalarına girebilmeniz için illa ki, Sivaslı olmanıza gerek yoktur sizlerde, Sivas sohbet odalarına giriş yaparak, Sivaslı insanlarla rahatlıkla tanışabilir ve onlarla birlikte samimi dostluklar kurabilirsiniz. 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir aksi taktirde sunucuya girişiniz kesinlikle yasaktır. Girdikten sonra tüm sorumluluk size aittir yönetim olarak biz elimizden gelen hassasiyeti gösteriyoruz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak zorundasınızdır. Kesinlikle aklı dengesi yerinde ve hiç kimseye problem yaşatmayacak kişilikler de olmalısınız ve buna uygun şekilde hareket ederek diğer kullanıcılar ile iyi anlaşmalısınız. Sohbet odaları aşıkları olarak üye olmadan ve ücretsiz şekilde sohbet odalarını ziyaret edebilirsiniz.

Sivas Sohbet Odalarında Yapılmaması Gerekenler

Sivas sohbet odaları ile keyifli ve zevkli dakikalar geçirebilmeniz adına yapmamanız gereken kurallar vardır. Kurallara uyduğunuz taktirde yönetim olarak sohbetlerde muhabbetleriniz desteklenecektir. Her kendini bilen birey ne yapması gerektiğini de bilir. Eğer ki diğer kullanıcıların saygısını kazanmak istiyorsanız öncelikle siz saygı göstermeli ve her bir kullanıcıya robot gözüyle bakmak yerine, her bilgisayarın başında insan olduğunu ve bu insanların duyguları ve düşünceleri olduğunu unutmayınız. Her kullanıcı ile aynı fikir de olmayabilirsiniz ama her kullanıcının fikrine saygı duymak zorundasınızdır. Sivas sohbet odaları içerisinde siyaset yapmak siyasi muhabbetler de bulunmak kesinlikle yasaktır. Bunun nedeni ise karşı parti taraftarlarının tartışmaya girmemesi içindir. Aynı şekilde futbol muhabbetti yapmakta yasaktır sebebi ise yukarıdaki maddeyle aynı şekildedir.


Yazar: admin

Görüntüleme: 293 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 03 Mart 2021

1 Yorumlar
Ahmet

Merhabalar Sivasli Gardaşlarım. Yukarıda anlatıldıgı üzere burada Sivasli ve Sivasta olan bir cok kullanıcı var. Bende Sivasliyim ve bu sitede takılıyorum bir çok hemserim ile beraber. Bir çok Sivasli genelde farklı illerde olup ama hala özünde Sivasli olduğu icin kendi içimizde sohbet etmeyi seviyoruz. Sizde bizimle beraber sohbet etmek isterseniz durmayin giriş yapın beklerim.


Cevap bırakın

Kalbin.Net itibari ile güncellenmiştir.

İslami Sohbet