Canlı Mobil Sohbet

Türkiye'nin 81 ilinden yüzlerce insanın bir araya geldiği sohbet odalarında sizde yerinizi alın.
Play Store App Store

Sohbet Girişi

* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN

Masaüstü üzerinden bağlanmak için mirc indir.

Sohbet Sitesi


Sohbet Sitesi

Sohbet Sitesi

Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisine göre 5 temel ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlarımız sırasıyla en alttan en üste olmak üzere: Fizyolojik ihtiyaçlar, güvenlik ihtiyaçları, ait olma ve sevgi ihtiyaçları, değer ihtiyaçları, kendini gerçekleştirme ihtiyaçlarıdır. 3.sırada yer alan ait olma ve sevgi ihtiyaçlarına göre: İnsanlarla ilişki kurmak bizim en temel ihtiyaçlarımızın arasında yer alıyor. Günümüzde değişen ve gelişen dünyayla ve internetin çok fazla yaygınlaşmasıyla insanlarla birçok alternatif kanallarla ilişki kurup, sohbet edebiliyoruz. Bu alternatif kanalların başında sosyal medya gelmekle birlikte, sohbet siteleri de bunların arasında yer alıyor. Sohbet odaları online sohbet sitesi ile birçok arkadaş edinebilir ve bu arkadaşlarla birlikte vaktinizi daha eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Bizim Mekan genç, yaşlı demeden herkesin erişim sağlayabildiği yaş sınırının olmadığı sohbet platformudur.

Sohbet Sitesi Hakkında

Mobil sohbet bir tıkla kayıt özelliğiyle oldukça kolay olmakla birlikte tamamen ücretsiz bir platformdur. Muhabbet odaları hem akıllı cep telefon hem de masaüstü dizüstü bilgisayar desteği bulunmaktadır. Her ikisine de erişim sağlanabildiği için akıllı cep telefonlarınızdan ve dizüstü masaüstü bilgisayarlarınızdan da giriş yapabilirsiniz. Sohbet platformunda birçok kural bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece Dünyanın istediğiniz yerinden, istediğiniz kişiyle sohbet edip, ilişki kurabilirsiniz. Kurallara uymadığınız takdirde kayıt olduğunuz nickiniz iptal edilecektir. Kurallara uyduğunuz takdirde ise sohbet sitemizde saat ve gün ayrımı bulunmaksızın her yaştan kişilerle sohbet etme keyfini yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bir kullanıcı adı belirleyip sohbete giriş yapmak

Online Sohbet Sitesi Kuralları

1-Skype adresi ya da telefon numarası vermek tamamen yasaktır.
2-Erkek ya da kadın fark etmeksizin küfürlü, argo konuşmak tamamen yasaktır.
3-Uygunsuz görüntü paylaşmak kesinlikle yasaktır.
4-Devlet büyüklerine küfür etmek tamamen yasaktır.
5-Siyasi parti propagandası yapmak tamamen yasaktır.
6-Kişisel bilgilerin paylaşımı tamamen yasaktır.
7-Karşı tarafı rahatsız etmek tamamen yasaktır.
8-Aynı mesajı defalarca yazmak spam sebebidir. Bu yüzden, aynı mesaj yazılması yasaktır.
Yukarıda verilen kurallara uymanız halinde sizler de birbirinden farkı insanlarla kolayca iletişim kurun ve yenliklere kapınızı aralayın nickinizi belirleyin ve tek tıkla sohbete katılın.


Yazar: admin

Görüntüleme: 156 defa

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 25 Mayıs 2021

1 Yorumlar
MeRve

Merhaba, harika insanlar şahane sohbet diyebilirim gerçekten çok samimi ve seviyeli bir ortam. kalbin.net i önermekle kalmicam devamlı siteye gelmeyi düşünüyorum çünkü çok keyif aldım. Ekibe Teşekkür ederim emeğinize sağlık.


Cevap bırakın

Kalbin.Net itibari ile güncellenmiştir.

İslami Sohbet